mfk-roznava-img

Chlapci MFK Rožňava U9 sa zúčastnili 3.4.2016 na medzinárodnom turnaji v najväčšej športovej hale na Slovensku v Korňi, kde sa zúčastnilo 21 mužstiev. Turnaj bol rozdelený do troch skupín po 7 mužstiev, keď sa hralo systémom každý s každým. Chlapci MFK Rožňava si zmerali s rovesníkmi, ako FA Petržalka, FK Havížov /CZ/, FK Námestovo, MFK Púchov, FK Zášová, FAMT Prešov.

Výsledkový servis MFK Rožňava: 

MFK Rožňava – FA Petržalka 3:0

MFK Rožňava – FK Havížov /CZ / 0:1

MFK Rožňava – FK Námestovo 0:0

MF Rožňava – MFK Púchov 2:0

MFK Rožňava – FK Zášová 0:2

MFK Rožňava – FAMT Prešov 0:2

 

Chalpci MFK Rožňava obsadili v skupine 4 miesto s dvoma víťazstvami, jednou remízou a dvoma prehrami, tak sme na turnaji bojovali o konečné 10-12 miesto. V boji o 10-12 priečku sme sa streli s mužstavami FK Nový Jičín /CZ/ a Junior Šaca.

MFK Rožňava – FK Nový Jičín /CZ/ 3:1

MFK Rožňava – Junior Šaca 2:3

 

„Naše konečné umiestnenie na turnaji bolo na 11. miesto. Chlapci si zaslúžia pochvalu za odvedené výkony, za vzorovú reprezentáciu klubu MFK Rožňava či mesta Rožňava, v tak silnej konkurencii ako sa stretla na tomto turnaji sa naši chlapci nestratili. V každom jednom zápase ukázali svoju silu, hlavne silu kolektívu, chcenie a odhodlanie. K lepšiemu umiestneniu nám chýbalo trošku futbalového štastia, no futbalový život je taký. Idem ďalej, pokračujeme v tréningovom procese a  lepšie výsledky sa dostavia určite neskôr“, prezradil tréner Filip Pollák.

 

MFK Rožňava reprezentovali : Miloš Roháček, Filip Rusnák, Filip Polyák, Michal Ligárt, Matej Minčík, Adam Khier Bek, Lukáš Harhovský, Lukas Beke, Roderik Farkaš

Facebooktwittergoogle_plusmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *