Dňa 18. júna sa uskutočnil v Košiciach turnaj  s dvanástimi účastníkmi: Novohrad Lučenec, VSS Košice, SJFSOR Užhorod Ukrajina, Sport team Bosna a Herzegovina, KAC Košice, Slavoj Trebišov, juventus academy Košice, OBFZ Košice, Mladosť K.V. Bosna a Herzegovina, NK Kustošia Chorvátsko,  FC lokomotíva Košice.

„Naši mladší žiaci vo štvrtok odišli na trojdňový turnaj do Egru a po sobotňajšom rannom zápase v Maďarsku išli odohrať turnaj do Košíc, kde sa po piatich zápasoch s dvoma výhrami, s dvoma remízami a jednou prehrou skončili na druhom mieste. V nedeľu sa začal boj o 1. až 6. miesto. Nám sa podarilo vybojovať pekné piate miesto. Som veľmi hrdý a spokojný, že naši zverenci v takej ťažkej konfrontácii a s hendikepom: troch zápasov z Maďarska a zraneným kapitánom mužstva Michalom Domikom dokázali bojovať až do konca turnaja. No hlavne ma teší, že to boli zápasy o jednom góle, čo svedčí o kvalitnej práci našich trénerov“ zhodnotil štatutár Michal Domik.

 

 

Poďakovanie patrí trénerovi Milošovi Gallovi a jeho zverencom: Samuel Garguš, Jurko Horvát, Miško Gallo, Jozef Krajlik, Alex Mihok, Jakub Dávid, Oliver Slávkai, Patrik Minčík, Janko Horvát, Kristian Kočiš, Tobias Beno a taktiež ich rodičom.

 

Facebooktwittergoogle_plusmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *