received_1506324859393020V sobotu 20. augusta naši dorastenci odohrali 3. kolo 3. ligy dorasteneckej. Cestovali do Bidoviec kde si išli po tretiu výhru v rade, čo sa im aj podarilo. A tak dorastenci hrdo nesú tri body domov.

FK Bidovce – MFK Rožňava 1:3 (0:2)

Góly: 16. 28. 57. Martin Mitrík

Zostava: Sliva-Bakoš,Hovorka,Lindák,Ivanič-Hangurbadža,Répási,Rigo,Mitrík,Ikri-Džačovský

Striedali: Deméň,Schvarz

„Do zápasu sme išli so zámerom vyhrať čo sa nám aj pochopiteľne podarilo keď sme porazili domácich 1:3. Od prvej minúty sme mali loptu na kopačkách viac my ako domáci. Súpera sme takmer k ničomu nepustili až na jeden útok kde sa domáci hráč dostal do fyzického kontaktu s našim hráčom a spadol v pokutovom území z čoho bol následne pokutový kop pre domácich. Inak sa hral sa v celku pekný zápas až na nejaké dohrávanie súbojov zo strany domácich“, prezradil po zápase Jakub Hovorka.

„Tento zápas bol pre nás dôležitý a chceli sme domov priniesť 3 body čo sa nám podarilo po dobrom výkone. Zo začiatku sme boli nervózni, pribúdali nepresnosti na našej strane, až po góle Mitríka na 0:1 sme sa ukľudnili a začali sme hrať viac kombinačne. Do polčasu sa nám podarilo zvýšiť na 0:2. V druhom polčase sme strelili 3. gól a chceli sme uhrať čo najvyššie skóre. No naopak nás súper zatlačil a podarilo sa mu znížiť na 1:3. Stav sme nakoniec udržali a zápas sme dohrali bez ďalšieho inkasovaného gólu a hlavne bez zranení, okrem Lindáka, ktorý má už dlhšiu dobu svalové problémy. Stále máme čo zlepšovať, nejde nám zakončenie a to sa nám niekedy môže velmi škaredo vypomstiť. Momentálne sme na 2. mieste v tabuľke čo nás velmi teší po prvých 3. kolách. Náš cieľ je však skončiť na 1. mieste a postúpiť“, hodnotil zápas Zoltán Répási.