Aj keď sme sa oklieštenej zostave zišli ráno na zraze aj tak sme sa rozhodli opäť dobyť Poprad no tentoraz sme získali len druhé miesto, ktorému sa taktiež tešíme. Na turnaji hráčov vo veku 2002 sme mali len jedného hráča, ostatní chlapci boli o rok mladší a brankár Kristián Kočiš až o dva roky mladší. Zároveň však inkasoval najmenej gólov zo všetkých brankárov za čo mu patrí veľká pochvala. Verejná pochvala patrí aj ostatným hráčom, ktorí s veľkým srdcom bojovali až do konca turnaja.

 

Prvý zápas sme otvorili bravúrne keď s mužstvom Kežmarok sme vyhrali 16:0  a hneď všetci spozorneli zrak na naše mužstvo vrátane médií.

 

Ďalší zápas v A skupine sme odohrali s Levočou kde sme vyhrali 7:2 a s tretím mužstvom v skupine FK Poprad sme vyhrali 3:1 a do semifinále sme išli z prvého miesta. Tam sme sa stretli s druhým mužstvom B skupiny FK Poprad a víťazstvom 3:1 sme sa dostali do finále kde sme sa stretli zo súperom, ktorého sme v základnej skupine už porazili. Tento raz nám už sily nestačili nakoľko sme 125 minút točili 7 hráčov a súper 12 tich.

 

Víťazom gratulujem, organizátorom a trénerovi Milošovi Gallovi, s ktorým som spoločne kaučoval našich chlapcov ďakujem poznamenal štatutár MFK Michal Domik.

 

 

Facebooktwittergoogle_plusmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *