V nedeľu 13.3.2017 sa na turnaji v športovej hale v Sabinove predstavili naši futbalisti na turnaji FAMT Cup kategórie U9.

Ladislav Dávid: „Už počas týždňa bola tréningová účasť poslabšia, pretože si naši malý futbalisti užívali jarné prázdniny aj mimo Rožňavy. No čo bolo najhoršie? Viacerí sa nevyhli zdravotným problémom. Či už to bola choroba alebo nešťastné úrazy počas voľného týždňa. Kedže chuť našich maličkých zúčastniť sa turnaja bola veľká tak sme káder doplnili o mladších hráčov. Choroby a zranenia sa im nevyhli ani cez víkend a tak skoro ráno v nedeľu sa zišla veľmi malá časť futbalistov. Do Sabinova sme vycestovali aj napriek tomu, že nás bude o polovicu menej ako súperiace družstvá. Na turnaji sme odohrali 5 zápasov, v ktorých sme bojovali až do posledných síl proti presile ostatných tímov. Aj keď sa nám nepodarilo vyhrať ani raz tak našich 6 statočných v zložení Hugo Helmeczy, Markus Škvareniak, Gregor Vrzál, Adam Ondrejčík, Dominik Krupinský a Adam Bezeg podalo veľmi statočný a bojový výkon začo si zaslúžili nejeden potlesk a to nie len od svojich rodičov a trénera, ale aj od ostatných divákov v hľadisku. Našim najlepším strelcom bol Adam Ondrejčík a najlepším hráčom bol vyhlásený Gregor Vrzál.“

„Dúfam, že čoskoro všetci uzdravia, aby sme sa na ďalšie turnaje pripravili na tréningoch čo najlepšie a mohli na ne vycestovať včo najlepšom počte. A, aby sme sa z nich vracali nielen s pocitom dobrého výkonu, ale aj s pocitom víťazstva“, dodal tréner.

 

Facebooktwittergoogle_plusmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *