Medzev – MFK Rožňava 0:4 ( 0:0 )

Zostava : Pulen – Ďuríček, Szkokan, M. Gere, Korfanta, T. Duczman, P. Gere, Ištók, Havko, D. Duczman , Figúr

Striedali : Greško (45.), Domik (45.), Husár (45.)
Góly : M. Gere, T. Duczman, Ďuríček, P. Gere

„Náš prvý prípravný zápas pred jarnou časťou sezóny sme odohrali na umelom trávniku v Moldave proti lídrovi 4.ligy juh Medzovom. 

Úvod zápasu bol z našej strany rozháraný na čo malo vplyv aj to, že po skončení jesennej časti sme trénovali len v hale alebo v parku. Medzevčania hrali v prvom polčase pozorne a boli nám vyrovnaným súperom. Najväčšiu šancu na skórovanie mali práve oni keď nedokázali skórovať z penalty, ktorú s prehľadom chytil Pulen.

V druhom polčase sme zlepšili našu hru, hlavne sme začali lepšie kombinovať a súpera sme postupne dostali pod tlak a naša snaha bola ocenená 4 gólmi po veľmi pekne vypracovaných akciách.

Okrem úvodu to bol na prvý zápas v príprave sympatický výkon. V týchto dňoch sa bude snažiť popracovať na kondičke, ktorá ešte v prvom stretnutí samozrejme nebola ideálna.

Verím, že chlapci pristúpia k tréningom a zápasom čo najsvedomitejšie, pretože bez poctivo odmakanej zimnej prípravy to budeme mať v druhej polovičke sezóny veľmi veľmi ťažké“, zhodnotil tréner Dávid.

Facebooktwittergoogle_plusmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *