„Zápas sme začali hneď od úvodu veľmi dobre pretože po rohovom kope si najlepšie nabehol Pali Gere a peknou strelou nedal brankárovi šancu. Do polčasu sme mali ešte niekoľko sľubných šancí, ale ostali nevyužité. Súper mal tiež niekoľko šancí, ale taktiež ostali nevyužité. A tak sme išli do šatne s výsledkom 0:1. V druhom polčase sme začali opäť dobre a druhý gól sme strelili z pokutového kopu keď súper fauloval nášho útočníka. Síce som penaltu premenil na dva krát no každý gól sa počíta. Tretí gól sme dosiahli po peknej kombinácii, kde mi Jaro Figúr pekne sklepol v šestnátske a strelou do stredu brány som zvýšil skóre zápasu na 0:3. V závere zápasu bola odpískaná ešte jedna penalta v prospech nás, ktorou som upravil skóre na konečných 0:4,“ zhodnotil zápas Michal Gere.

Kalša – MFK Rožňava 0:4 (0:1)

Góly: Gere P., Gere M. 3 (2 x 11 m)