Proti lídrovy 3. ligy stred sme nastúpili v Lučenci na náš piaty prípravný zápas

Lučenec – MFK Rožňava 2:2 (1:1)

Pulen, Ďuríček, Szkokan, Gere M., Babik, Istók, Koretskyy, Sappanoš, Duczman T., Figúr, Duczman D.
Striedali: Korfanta (46.), Husár (46.)
Góly: Figúr, Sappanoš

„Od začiatku zápasu sme veľmi dobre kombinovali a dokázali sme si vytvoriť šance, ktoré zostali nevyužité. Súper hrozil hlavne z rýchlych protiútokov a zo štandardných situácii, pretože mali výškovú prevahu. Po zlej rozohrávke domáci rýchlo prešli do útoku a našu chybu potrestali úvodným gólom v zápase. Po inkasovanom góle v našej sieti sme sa čo najskôr snažili vyrovnať. Do konca prvého polčasu sa nám to aj podarilo keď po peknej akcii po pravej strane skóroval Figúr.“

„V druhom polčase chceli obe mužstvá zvíťaziť a útočili s viacerými hráčmi a tak najväčšie príležitosti na oboch stranách boli opäť po rýchlych protiútokoch. Práve po jednom z nich sa do 16 tky dostal Sappanoš a s trochou šťastia sa mu podarilo streliť náš druhý gól v zápase. Vedenie sme však neudržali a Lučenec vyrovnal na 2:2. Po tomto momente sa sme vrhli všetky sily do útoku a vytvorili si niekoľko veľmi sľubných príležitostí, ktoré sme trestuhodne nepremenili za čo nás súper mohol potrestať keď v závere zápasu zaútočil do našej odkrytej obrany. No keďže tak neurobil tak si veziem z Lučenca spravodlivú remízu“, zhodnotil tréner Dávid.

„Čakajú nás ešte tri prípravné zápasy ktoré odohráme na ihriskách súpera a to s DVTK II, Popradom B a generálku na jarnú časť odohráme v Rimavskej Sobote. Dúfam že na tieto zápasy nastúpime v čo najväčšom počte pretože sezóna sa už za necelý mesiac začína a niekoľko hráčov ešte stále nieje 100% fit. Verím v ich skorý návrat, aby sme do druhej polky sezóny nastúpili čo najlepšie pripravený,“ dodal na záver tréner.

Facebooktwittergoogle_plusmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *