„Na zápas do Veľkých Revíšť sme cestovali s úmyslom zaknihovať si prvé majstrovské víťazstvo v tomto kalendárnom roku. Na rozdiel od posledného domáceho zápasu so Sninou, kde nám chýbali viacerí hráči a niektorí nastúpili so sebazaprením, sme od úvodu boli aktívny a obranu Veľkých Revíšť sme dostali do ťažkostí. Vytvorili sme si niekoľko veľmi sľubných príležitosti, ktoré však zostali nepremenené, za čo nás mohol súper potrestať. Domáci hráči hrozili hlavne zo štandardných situácii a práve po jednej z nich mali aj najväčšiu šancu keď strelu na bránkovej čiare v poslednej chvíli vyhlavičkoval Ďuríček, ktorý na opačnej strane ihriska v 24. minúte dal náš prvý gól a dostal nás do vedenia. V druhom polčase sme chceli pozorne brániť a hroziť hlavne z rýchlych protiútokov čo sa nám aj darilo a v 67. min Ďuríček zvýšil na 2:0. V úplnom závere zápasu sme po našej chybe inkasovali gól, no domáci hráči už viac času na vyrovnanie nemali a tak si z Veľkých Revíšť vezieme zaslúžené víťazstvo“, zhodnotil tréner Dávid.

TJ Veľké Revištia – MFK Rožňava 1:2 (0:1)

Góly: Ďuríček 2

„Verím že zodpovedný výkon celého mužstva z tohto zápasu prenesieme aj na domáce ihrisko, na ktorom v sobotu o 16:00 privítame Svit, ktorý sa v zimnej prestávke výrazne posilnil a napravíme tak nevydarený zápas so Sninou a potešíme našich fanúšikov“, dodal tréner na záver.