Včerajší zápas ŠK SLOVAN Bratislava vs WOLVERHAMPTON FC sledovalo aj 52 detí nášho klubu.

Štvrtok 24. 10 2019 sa javil ako obyčajný deň, no pre naše deti z klubu Mfk Rožňava bol predsa len niečim výnimočný. Vedeniu sa totižto podarilo získať 60 lístkov na zápas UEFA, ktorý sa mal odohrať na Tehelnom poli v Bratislave. Deti boli nadšené a už pri začiatku našej cesty im žiarili očká nedočkavosťou, keď nastupovali o 11-tej hodine do autobusu. Cesta do Bratislavy prebehla podľa slov trénera veľmi pokojne, deti si asi šetrili svoju energiu a emócie na zápas. Ešte sme sa ani nedostali dovnútra štadióna a naše deti si už svojim hlasitým skandovaním získali pozornosť všetkých prítomných divákov a zaujali ním aj reportéra z JOJ-ky. Predstava, že sa objavia v televízii im dodala ešte väčší elán a spôsobila ešte hlasitejšie skandovanie. Atmosféra samotného zápasu bola neskutočná. To, že naše deti sú hviezdy sa im podarilo dokázať aj počas prestávky, keď sa so svojim tancom a povzbudzovaním objavili na veľkoplošnej obrazovke. Výsledok zápasu síce nebol priaznivý pre Slovan, ale aj svojim jediným gólom, aj keď len na chvíľu, dopriali všetkým deťom na štadióne pocit sladkého víťazstva.  Cesta domov síce už nebola taká pokojná, pretože deťmi prúdili zvyšky adrenalínu zo zápasu a zaspať dokázali iba tí najmenší, no aj napriek tomu sme všetci došli v poriadku. Nakoľko veľa z našich hráčov bolo na takomto veľkom zápase poprvýkrát, veríme, že si ho vďaka výbornej atmosfére budú pamätať ešte veľmi dlho.

Facebooktwittergoogle_plusmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *